sobota, 1 czerwca 2013

Odnośnie konkursu....I do Dnia Dziecka :)

Na FunPage aż wrze! Jejku nie spodziewałam się, że będzie aż takie zainteresowanie :) Dlatego też postanowiłam, że tych rozdań będzie więcej :) zakończymy jedno, wystartujemy z drugim :) Jak zapewne widzieliście w starszych postach jest co rozdawać. Będę szczera, mnie zależy na tym, żeby było nas jak najwięcej i tym samym będę Was nagradzać :)

A dzisiaj Dzień Dziecka :) Hmmm fajnie było kiedyś...Strasznie miłe mam wspomnienia. Dzieckiem dla mamy będę do końca życia jak każdy z nas. Dlatego z tej okazji jako już dorosłe dziecko będę robić nic ;)
Oj tak...sobota leniwa. No, może jedynie upichcę jakieś ciacho. I tak sobie siedzę, i tak sobie myślę - trzeba posprzątać, samo się nie zrobi. Muszę obiad ugotować, nie będę głodzić męża. Wypada zrobić jakąś sałatkę   i ciasto bo wieczorem będą goście....Nic będę robić....Przynajmniej przez chwilę fajnie to zabrzmiało. Więc z okazji Dnia Dziecka "pobawię" się w dorosłość jak każdego dnia :)

Ściskam Was mocno :*

2 komentarze:

  1. Co do pudru to przepięknie wygląda i jest bardzo w moim stylu. Uwielbiam złota i brązy. Racja, że jest świetny. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie :) Dlatego właśnie ten kosmetyk jest nagrodą, ponieważ ma same pozytywne opinie :)

    OdpowiedzUsuń