środa, 29 maja 2013

Recenzja tuszu Oriflame Beauty Wonder.

Obiad prawie ugotowany :) Siedzę sobie na słoneczku tak bardzo upragnionym i pracuje dalej :) Już niedługo każdy z Was będzie mógł otrzymać ode mnie Niezbędnik Lidera Oriflame od A do Z :) Póki co wprowadzam poprawki, ale myślę, że do końca tygodnia wszystko będzie gotowe na tip top :) Taki poradnik będziecie mogli otrzymać w mailu. Wystarczy tylko napisać wiadomość, że interesuje Was poradnik i chcecie go zobaczyć :) Obiecuję, że nie będzie długi i nie przynudzam w nim nic a nic ;)

Kilka osób prosiło o recenzję kosmetyków. Oczywiście żaden problem :)

Tusz do rzęs Oriflame Beauty WONDER 
Tusz po prostu uwielbiany przez większość Klientek Oriflame. 

Co nam obiecuje firma:


Rzęsy, o jakich marzyłaś! Maksymalnie długie, gęste, podniesione i jedwabiście gładkie! Rewolucyjna szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go idealnie gładko, bez grudek. Super trwałe pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy odżywia rzęsy.

Jak jest w rzeczywistości?

Chyba najczęściej zamawiany kosmetyk w każdym Katalogu. Przynajmniej u mnie :) Na opakowaniu podana jest data ważności i to jest moim zdaniem bardzo na plus. Tuszu można używać przez okres 6 miesięcy od otwarcia opakowania. Jestem pewna, że zużyjecie go szybciej :) Dodatkowym plusem jest to, że jest to tusz bezzapachowy- nie podrażnia ani nie uczula.
Po użyciu Wondera ;) rzęsy są wydłużone, podkręcone i delikatnie pogrubione. Ogromną zaletą jest to, że nie skleja rzęs a rzęsy są elastyczne i nie wyglądają na nienaturalne. Tusz jest bardzo trwały, śmiało wytrzyma cały dzień na rzęsach nie obsypując się przy tym jak to się często zdarza przy użyciu innych tuszy.

W skrócie:

  • piękna głęboka czerń tuszu;
  • nie skleja rzęs;
  • rzęsy są świetnie wydłużone i delikatnie pogrubione
  • nie uczula ani nie podrażnia oczu;
  • bezzapachowy
  • łatwy w usuwaniu 
  • posiada wygodna, silikonową szczoteczkę;
  • tusz wart jest swojej ceny
Cena katalogowa tuszu to 35 zł ale warto czekać na promocję :) Wtedy możemy go zakupić  sporo taniej. Natomiast posiadając numer członkowski cena tuszu spada dodatkowo 23%

Z czystym sumieniem mogę go polecić i wiem, że nie wyląduję za to w piekle ;)
A oto jak się prezentuje :)

Na rzęsy nałożyłam jedną warstwę tuszu Wonder. Przy podwójnej warstwie rzęsy są ciemniejsze i bardziej wyraziste :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz