poniedziałek, 1 lipca 2013

soczysta pomarańcza....na usta!

Już jakiś czas temu zakupiłam pomadkę Revlon nr 080 Coral. Kolor jaki jest w rzeczywistości przypomina bardziej kolor pomarańczowy :) zwłaszcza w słońcu. I tak oto kolor pomarańczowy i jego odcienie stały się jednymi z ulubionych kolorków na ustach. Pomarańcz opanował powieki, paznokcie i usta. I dobrze - to ma sie rzucać w oczy!
Kolor jest bardzo intensywny i długo utrzymuje się na ustach. Prawdę mówiąc czasami sama go zmywam i jest to dosyć trudne. 
Nie trudno zauważyć, że znaczna większość kobiet stawia na bardzo intensywne kolory ust - ogniste czerwienie, soczyste pomarańcze, głęboki burgunt. Kolory te pięknie uwydatniają usta i sprawdzają się na co dzień :) Warto więc swoją szminkową kolekcje powiększyć o pomadkę w kolorze pomarańczowym. Kolor ten jest dosyć "trudnym" kolorem, ponieważ pięknie uwydatnia wszelkie niedoskonałości. Napisałam pięknie, ponieważ jak żaden inny jest w tym doskonały. Tak więc cera musi być  idealnie gładka a zęby białe. Jeżeli zdecydujesz się na tak soczyste usta pamiętaj o tym, że reszta makijażu powinna być stonowana.


Szminka Ultimate Gloss, Oriflame, odcień Melon Sorbet - 25 złPropozycje domu mody Vena Cava - motywem przewodnim makijażu były usta w kolorze pomarańczowym

Wybór jest przeogromny. Każda z nas znajdzie coś dla siebie: półtransparentne, oranżowe, delikatne usta lub też mocno podkreślone, odważne pomarańczowe wargi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz