czwartek, 18 lipca 2013

Błyszczyk GG Canary

A teraz troszkę o błyszczyku Giordani Gold Oriflame. Mam go już kilka tygodni i używam dosyć rzadko. Po prostu lubię bardziej intensywne kolory, ciemniejsze a jak widać błyszczyk jest średnio kryjący.

Błyszczyk posiada prawdziwy diamentowy pyłek i dzięki temu usta ładnie błyszczą :)
Diament kanarkowy należy do najrzadziej występujących kamieni szlachetnych! A my mamy jego drobinki zamknięte w niewielkim błyszczyku. I jak dla mnie to jedyny plus. Tak jak wspomniałam lubię ciemne kolory, jestem brunetką i w ciemnych kolorach czuję się najlepiej. Zazwyczaj nakładam na usta pomadkę i dopiero błyszczyk. Wtedy usta na prawdę przyciągają uwagę :)Jak widać już swoje przeszedł ;)Raczej nie skuszę się na kolejny błyszczyk z tej serii ponieważ wiem, że w Oriflame są o wiele ładniejsze kolorki (jak dla mnie). Błyszczyk jest o tyle fajny, że się nie klei. Do wyboru mamy trzy kolory:
Pierwszy od lewej to Shimmering Purple
Środkowy to Dazzling Red
Pierwszy z prawej strony to Glistening Pink 

Ja posiadam środkowy. Jak widać nie jest taki intensywny jak mogłoby się wydawać. 
Cena Katalogowa (standardowa) to 39 zł Jeżeli błyszczyk się podoba i polujecie na niego to warto poczekać na okazję gdyż można go mieć za ok 26 zł. Kupując w sklepie internetowym płacisz dodatkowo 23% mniej. Jeżeli chcesz kupować w sklepie internetowym zapraszam do rejestracji. W tym celu skontaktuj się ze mną : basiawx1 @gmail.com


2 komentarze:

  1. Miałam kiedyś ten pierwszy po lewej , byłam z niego bardzo zadowolona ;) Bardzo delikatny kolorek , niestety tylko takie do mnie pasują.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja zdecydowanie wolę ciemniejsze odcienie :) Sam błyszczyk w sobie jest ok tylko niestety to nie moje kolorki :(

    OdpowiedzUsuń