niedziela, 1 września 2013

Co zrobić żeby dorobić???

Od jutra w moim zespole zagości Aga :) baaardzo się cieszę! Co prawda zgadałyśmy się wcześniej i czekałyśmy na dobry moment. Myślę, że taki moment nadszedł :)
Po pierwsze Program Witamy jest na prawdę super!
(kliknij na zdjęcie)

Zapraszam również na filmik ;)
Po drugie wpisowe wynosi tylko 1 zł i doliczane jest dopiero do zamówienia. Oznacza to, że jeżeli nie uda Ci się zebrać zamówienia to po prostu nie płacisz tej złotówki :)
Może jeszcze inaczej to wyjaśnię. Jeżeli tylko zechcesz otrzymasz ode mnie katalogi nr 13 (darmowe) wraz z cennikiem i dodatkowymi informacjami. Będziesz miała aż 3 tygodnie na to aby spróbować zebrać zamówienie. Pokażesz katalog w szkole, sąsiadom, koleżankom czy w rodzinie i gwarantuje, że zamówienie będzie :) Każdy używa mydełek, szamponów, żeli itd ;)... Nawet jeżeli Ci się nie spodoba i nie złożysz zamówienia to nic nie tracisz. Po prostu po 2 Katalogach od dnia rejestracji w Klubie numer wygasa automatycznie i tyle.

Po trzecie - spójrz sama (przykładowy cennik)

To proste :) zarabiasz na każdym jednym produkcie.
Co zyskujesz?
-kupujesz produkty  bez 30% marży w dowolnym czasie
- zarabiasz na każdym produkcie 
- nie masz obowiązku żadnego określonego poziomu sprzedaży. Zamawiasz wtedy kiedy potrzebujesz i tylko to co chcesz zamówić.
- kosmetyki możesz zamawiać poprzez internet (po rejestracji otrzymasz ode mnie login oraz hasło), możesz też wysłać kody do mnie a ja złoże zamówienie za Ciebie. Inny sposób składania zamówień to biura regionalne lub inne placówki Oriflame oraz telefonicznie
- zdobywasz nagrody za zamówienia z różnych programów np Program Witamy czy Program Lojalnościowy
- każdy produkt można zwrócić do 30 dni roboczych nawet jezeli jest on zużyty w 30%
- otrzymasz możliwość korzystania ze wszystkich ofert poza katalogowych
- zawsze możesz zrezygnować z członkostwa. Wystarczy, że nie będziesz składać zamówień- członkostwo wygasa 
- w każdym momencie możesz liczyć na moją pomoc, czy to telefonicznie czy przez internet ;)
-  masz dostęp do darmowych szkoleń kosmetycznych, praktycznych oraz marketingowych
- możesz brać udział w super spotkaniach wprowadzających katalog i innych 

Nawet jeżeli to wszystko wydaje Ci się zbyt piękne żeby było prawdziwe, muszę Cię rozczarować :) Dokładnie tak działa Oriflame. Nie byłoby mnie w Klubie i  nie zostałabym sponsorką gdyby było inaczej. Oriflame przynosi mi korzyści. Właściwie przynosi je każdemu, wystarczy spróbować, zmobilizować się i działać. A działanie polega na pokazywaniu Katalogu. Czy jest łatwiejszy sposób na zarobienie 100, 200...zł? 


Aby korzystać z przywilejów Klubu Oriflame trzeba się zarejestrować. Rejestracja jest bezpłatna. Po otrzymaniu numeru klubowego możesz natychmiast zacząć korzystać ze swoich przywilejów w Oriflame.W tym celu zapraszam do kontaktu na basiawx1@gmail.com a także na FunPage Oriuroda. Każda wiadomość zostanie odczytana tak szybko jak będzie to możliwe. Jeżeli masz pytania- napisz. Nie pogryzę, obiecuję ;P


Teraz już uciekam bo sny zaczynają przypominać mi o sobie. Taka pora ;)
Życzę Wam kolorowych koszmarów! Buziaki :*Brak komentarzy:

Prześlij komentarz