niedziela, 23 marca 2014

Zmiany w Oriflame.

Już od jakiegoś czasu mówi się głośno o zmianach w Oriflame. Niedawno każdy Konsultant, Klient, Dyrektor dostał wiadomość odnośnie tych zmian. Dla jednych są one bardzo na plus, inni narzekają. Wszystko wyjdzie "w praniu".
Po pierwsze pojawia się BONUS DLA URODY, w którym sami decydujemy jakie odbieramy nagrody.
Są trzy poziomy: brąz, srebro i złoto. Różnią się one liczbą punktów i przedstawiają się następująco:
- brąz - za 100 punktowe zamówienie wybieramy nagrodę o wartości  ok 120 zł

- srebro - za 200 punktowe zamówienie wybieramy nagrodę z poziomu brąz oraz nagrodę z poziomu srebro.

- złoto - za 300 punktowe zamówienie wybieramy nagrodę ze wszystkich trzech poziomów tj. brąz+ srebro + złoto.Uważam, że jest to bardzo fajny program. Co katalog mam spore zamówienia i teraz chętniej będę zbierać ich jeszcze więcej  :) nagrody zawsze można spieniężyć tak więc fajna opcja ;P

Od jakiegoś czasu pojawiają się oferty wyłącznie dla Konsultantów. Ale są one przecież po to żeby je przedstawiać ;) 
                                                                            OFERTA

Od katalogu 05 będzie obowiązywać stała opłata wpisowa tj 4,90. 

Dla osób, które przez jakiś czas nie były obecne i nie składały zamówień Oriflame przygotowało specjalną ofertę. Zestaw wypróbowany. Z resztą Milk&Honey to perełka Oriflame!Katalog nr 5 można obejrzeć  TUTAJ

Co możesz zyskać rejestrując się do Oriflame:

- zniżka na wszystkie produkty 30% - ceny katalogowe Ciebie nie obowiązują. Otrzymasz cennik dzieki któremu będziesz miała możliwość sprawdzenia jaka jest cena produktu dla Ciebie po cenie handlowej. Dla zainteresowanych mogę wysłać takowy cennik :) warto ;)

- otrzymasz materiały i katalogi za darmo. Taką paczkę wysyłam do Ciebie pocztą :)

- nie musisz składać zamówień co katalog. Zamawiasz kiedy tylko chcesz i za jaką kwotę chcesz. Nie masz żadnego obowiązku.

- rejestracja do Klubu jest całkowicie darmowa. Kiedy już założysz zamówienie wówczas do faktury zostanie doliczona opłata 4,90. Możesz spróbować swoich sił całkowicie za darmo. A może akurat Ci się spodoba :)

- nie musisz być pełnoletnia. Wystarczy 16 lat :) Jeżeli jesteś młodsza, będziemy potrzebować zgody Twoich rodziców.

- Oriflame daje 100% Unikalną Gwarancję Satysfakcji - w ciągu 30 dni od zakupu można zwrócić każdy produkt bez podania przyczyny. Firma zwraca pieniądze :)

- z członkostwa można zrezygnować w każdej chwili. Nie ma przymusu bycia konsultantką. Nie ponosisz też żadnych opłat za rezygnację.

Jeżeli masz pytania, zapraszam do kontaktu :)
Miłego wieczora ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz